Podkategorie

  • Prześcieradła frotte
  • Prześcieradła jersey

    Jesteś perfekcjonistą, a niedokładnie pościelone łóżko potrafi zepsuć Ci humor? A może marzysz o spokojnym, komfortowym śnie w otoczeniu delikatnych tkanin? Prześcieradła z jerseyu to nie tylko miłe w dotyku, ale także bardzo praktyczne rozwiązanie, po które warto sięgnąć podczas kompletowania pościeli.

    Jersey jest tkaniną miękką, ale przy tym odporną na uszkodzenia. Przez długi czas zachowuje swoje walory, nawet po wielokrotnym praniu i prasowaniu. Proponujemy dwa modele: prześcieradło z gumką, dzięki której tkanina idealnie przylega do materaca oraz bez gumki, miłe w dotyku i bardzo przewiewne.

  • Prześcieradła bawełniane

    Otul się miękką tkaniną, która zapewni Ci spokojny i komfortowy sen. Oprócz pościeli zdecyduj się na jednokolorowe bawełniane prześcieradło o wymiarach 200x230, dzięki któremu każdej nocy będziesz zasypiać z uśmiechem. Proponujemy różnorodne modele, które możesz dopasować do charakteru sypialni. Bardzo modnym rozwiązaniem jest obecnie jednokolorowa pościel, która wprowadza do wnętrza sporo wdzięku. Prześcieradła z bawełny są nie tylko przyjemne w dotyku i przyjazne dla skóry. Należą również do łatwych w pielęgnacji. Zachowują swoją delikatną strukturę nawet po wielokrotnym praniu i prasowaniu.

W tej kategorii nie ma produktów.